נקניקיות פלאו

יש נקניקיות ויש נקניקיות פלאו. מדובר בנקניקייה איכותית, עשירה בטעמים ייחודיים ושבעיקרון מכילה בצל, שומן ובשר חזיר. מה לא תמצאו בה? שום חומרים משמרים – היא עשויה מ100% בשר איכותי, כך שסוכרים, חומרים מייצבים, או חומרים משמרים היא כלל אינה מכילה. מכאן למרות שהתרגלנו לחשוב שנקניקיות אינן בריאות, הגיע הזמן להכיר את הנקניקייה מזווית מעט שונה – מזווית יותר בריאה ואף שמתחברת לתזונת הפליאו שאט אט תופסת תאוצה.

נקניקיות פלאו

יותר מסוג אחד

אוהבים נקניקיית פלאו ובאותה נשימה שומרים כשרות? ובכן למרות שבבסיס נקניקיות אלו עשויות מבשר לבן, ניתן למצוא גם כאלו שהן כשרות, למשל כאלו שעשויות משקדים ובשר כבש. כמו כן, קיימים מגוון תיבולים, כך למשל לצד הנקניקייה הסטנדרטית שמכילה בשר לבן ובצל, גם ישנן נקניקיות פלאו שהן חריפות, מעט מתקתקות (מכילות עגבניות מיובשות וצימוקים), מזרחיות (מכילות פטרוזיליה ובהרט) וכדומה, משמע כיום ניתן למצוא לא מעט פרשנויות טעימות, ופה אנו מזמינים אתכם לטעום ולהתאהב.

ארוחה מהירה וטעימה

נקניקיות מסוג פלאו אידאליות עבור צלייה על הגריל, כך שאם מחפשים רעיון לארוחה מיוחדת, משביעה ומהירה, רק תשימו כמה נקניקיות פלאו על הגריל, הכינו בצד חמוצים שאוהבים, חרדל גרגירים ובירה טובה ואתם לגמרי מסודרים. עוד נציין שהן לא מיועדות רק עבור מבוגרים, אלא קיימים סוגים שגם ילדים מאוד אוהבים, ועל כן אם מבקשים ארוחת נקניקיות בריאה עבור כל המשפחה, בהחלט שווה להכניס נקניקיית פלאו למשוואה.

Call Now Button גלילה למעלה